אודות

רק מי שחווה ונאבק בעצמו, מבין ויודע במה מדובר!

before1

לפני

אני רותי ברקן ממושב אביחיל, נשואה, אם ל-3 בנים וסבתא ל– 3 נכדים. כל בני ביתי, כולל הנכדים שותפים לשינוי שעברתי ונהנים ממנו. אני מקווה לשתף גם אתכם.
לאחר נישואי עליתי במשקל. בכל שנה עליתי כ–1 ק”ג בערך, כך שבחלוף 25 שנות נישואין מצאתי את עצמי עם עודף משקל של 25 ק”ג!!! הגעתי להחלטה שעלי לעשות מעשה! לרזות! השקעתי בכך מאמצים רבים, שאכן נשאו פרי. הצלחתי לרדת במשקל כ–20 ק”, וחשוב מכך – הצלחתי ואני עדין מצליחה לשמור על ההישג במשך יותר מ– 20 שנה.
את הניסיון הרב, שרכשתי במהלך תקופה זו, החלטתי להעביר הלאה לאנשים שנמצאים במצב, בו הייתי אני, כי רק מי שחווה עודף משקל ונאבק בו בעצמו, מבין ויודע במה מדובר!

after1-172x300

אחרי

במקור, אני מורה במקצועי, ובנוסף לכך למדתי הנחיית קבוצות לדיאטנים ב”אוניברסיטת תל-אביב”, תזונה נכונה ב”מכון וולקני”, תזונה ופעילות גופנית ב”עמותת אמריקה-ישראל” ואני מתמחה בגמילה מהתמכרויות. אני עוסקת בתחום זה 20 שנה, במהלכם הקמתי עסק שנקרא “די@כיף”, ואשר כשמו כן הוא – דיאטה בכיף!

כפי שאתם מבינים, אני באה מ”בפנים”. עד היום אני מתמודדת כדי לשמור על ההישג שלי, ועל-כן קל לי להבין אתכם, את הקשיים ואת האתגרים. אני רוצה ומקווה לחלוק עמכם את כל החוויות שעברתי בעקבות “תיקון” זה. אני מאמינה שלהיות שמן זו לא גזירת גורל. אני מאמינה כי לעשות שינוי זוהי החלטה קשה, אך שכרה בצידה, ואני מאמינה שזה כדאי!!!

את הדברים הללו אני מעבירה לכם באמונה מלאה בכוחנו וביכולותינו, כי רק אנחנו מסוגלים לעשות את השינוי. אני מאמינה ובטוחה שבעזרת המון אהבה ועידוד אוכל ללמד כל אדם לעשות זאת למען עצמו ומתוך אהבת עצמו!

במהלך עבודתנו המשותפת נעסוק בשינוי בהתייחסות שלנו לאוכל. זהו למעשה שינוי בחשיבה:
במקום לחיות כדי לאכול, וכך לוותר על איכות חיינו, נאכל כדי לחיות, והרווח יהיה כולו שלנו!

העבודה שלי משלבת גם לימוד בישול בריא – עצות קטנות וגדולות לבישול בריא, טעים ולא פחות חשוב – דל קלוריות. בישול בריא הוא דל סוכר, דל שומן ודל כולסטרול. אך מלא טעם!!! אל דאגה! אני אעזור לכם ללמוד ולהיווכח, כי בישול בריא יכול להיות טעים ומספק.
אז שיהיה בהצלחה!!!

בתקווה לעבודה משותפת בכיף
רותי ברקן די@כיף

פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.