דיאטה בקבוצות הרזייה

זאת , לדעתי, הבחירה הנכונה והנבונה ביותר. ברוב המקרים מדובר באכילה מאד מאוזנת, וזו דיאטה שמובילה אנשים לשינוי בהרגלי חיים, וזאת בכדי להפוך את צורת האכילה למשהו קבוע, שניתן לשמרו ולחיות עמו בנוחות לאורך שנים – לכל החיים. קבוצות הרזיה אילו עוזרות לאנשים להיות מודעים למה שהם מכניסים לפיהם. ללמוד להסתפק בקצת פחות כדי שאפשר יהיה ליהנות מבגדים אהובים יותר, מהרגשה נעימה יותר ולחיות חיים בריאים יותר.

את קבוצת ההרזיה מנהלים בדרך כלל אנשים שעברו את התהליך על בשרם ועל כן הם אמינים, הם בעצם "מדברים מהבטן" של כל המשתתפים.. כאשר משתתף בקבוצת ההרזיה מביע קושי מסוים, מה שהוא מבקש בעצם זו אמפטיה, הבנה וקבלה. היות שבבית, ברוב המקרים, לא מבינים אותו, לועגים לו, או אפילו כועסים עליו. – מה שמוביל אותו לתסכול, להרגשת חוסר אונים, להרגשה שהוא אינו ככל האדם – שהוא חריג ו"דפוק." כאשר אנשים מדברים איתי, שעברתי את התהליך על בשרי, אני מרגישה אותם "בבטן", אני מבינה בדיוק על מה כל אחד מדבר ואני שעברתי ועדיין עוברת( כבר יותר מעשרים שנה), את אותו תהליך – כאשר אני מבינה אותו ומחבקת אותו זה נשמע, נראה ומרגיש אמיתי לגמרי, בלי טיפת ביקורת. בעצם, המנחים בקבוצות ההרזיה הם בדרך כלל דמות לחיקוי. – "אם היא יכולה אז גם אני יכול!"

אני אמנם לא מכירה את כל קבוצות ההרזיה הקיימות, אך נראה לי שרובן עוסקות בדיאטה בריאה ומאוזנת. הן מגוונות, נותנת אפשרות בחירה איית, דואגת לא ליצור מחסורים וחסכים. כל חברי קבוצת ההרזיה הם "אחים לצרה" והרי כלל ידוע הוא שצרת רבים היא נחמת טיפשים אך היא בכל זאת חצי נחמה והיחידה שיש לנו. – נכון! אנחנו סובלים איננו יכולים לאכול כל מה שאנו רוצים ובכמות שאנו רוצים, אך לעומת זאת אנו מרוויחים המון מחמאות, הערכה רבה ובעקבותיה בטחון עצמי, הרגשה טובה, בגדים יפים, בריאות טובה, אפשרות לנוע בקלות, ברוב המקרים גם חוסכים בתרופות.
בקבוצת ההרזיה יושבים אנשים שמדברים באותה שפה. כל אחד בקבוצה מבין עד כמה קשה לוותר, עד כמה קשה להתמודד, וכל אחד עוזר ותומך בחברים שבקבוצה.

אלו בעצם דיאטות "סופרות קלוריות" בעקיפין אך בפועל סופרים אבות מזון להן זקוק הגוף לתפקודו התקין.
בדי@כיף בנוסף לתפריטים שמקבלים, ניתנת אפשרות, לכל אחד ואחת, לבניית תפריט עצמי , אישי. לכל אחד לפי העדפותיו וזאת היות שאני עובדת בקבוצות קטנות, עם יחס מאד אישי, תומך ואוהד. ניתן לדבר איתי בכול עת, ניתן ליצור גם קשר במייל וגם בפורום,ובכך מושגת בעצם תמיכה בעת הצורך ולאורך כל השבוע. גם כל חברי קבוצת ההרזיה עוזרים ותומכים בשמחה!

פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.