תפקידה של קבוצת התמיכה

תפקידה של קבוצת התמיכה בשמירת המוטיבציה לירידה במשקל ולשמירה על המשקל החדש !!!

האם קל יותר לרדת בקבוצת תמיכה? לדעתי כן!!! רק שם יושבים אנשים ה"סובלים" מאותה בעיה שאני סובלת, רק הם יכולים להבין אותי ואם מישהו מהם מסוגל לרדת במשקל ולשמור עליו אז גם אני יכולה! צרת רבים היא אמנם נחמת טיפשים אך היא בכל זאת חצי נחמה, היחידה שיש לנו!

כאשר אנו מנסים לרדת במשקל, תחילת הדרך היא קלה, נוחה ונעימה. לאחר תקופה מסוימת נעשה קצת קשה יותר. המוטיבציה מתחילה להיגמר, מתחילים להבין שזה לא פיקניק, שצריך לטרוח בכדי לרדת במשקל, ואז חשובה ביותר התמיכה. הסיבה החשובה ביותר לדעתי של התחברות לקבוצת תמיכה לירידה במשקל היא העזרה הרבה שקיימת בשמירה על המוטיבציה. ראשית – רואים את חברי הקבוצה ומרגישים שאם הם יכולים גם אנו יכולים!. והשנייה – אנשים מהווים תמיכה וערסול לכול המתקשים. כאשר חבר בקבוצת התמיכה מרגיש שאין לו כוח להמשיך, מיד קמים חבריו לעזרתו ותומכים בו בכול דרך אפשרית.

הצטרפו לאחת מקבוצות התמיכה. שבועיים התנסות חינם ללא כל התחייבות!

לפרטים: 050-2219922

א'ב'ד'
אביחיל 10:30 - 09:30
שדות-ים 19:00 - 17:30אביחיל 20:30 -19:30
נווה מונוסון 21:00 - 19:30פרדסיה 21:00 - 19:50

בואו נברר ראשית מהי אותה מוטיבציה? אצלנו, השמנים, המניע הוא בדרך כלל לרדת במשקל, בהרבה מאד מקרים כתוצאה מעלבון שמישהו פגע בו. וזהו בעצם המנוף, שמניף, שמניע קדימה, זהו הדלק של המחשבה שלנו, זהו המבער האחורי שאנו כל כך כל כך זקוקים לו כדי להמריא למעלה, אלו הכנפיים שלנו למעוף. מוטיבציה פירושה הנעה וכדי לנוע צריך שיהיה תחילה מניע. וזה העלבון, או הרופא שמודיע שהמחלה בדרך, או כל סיבה אחרת. לפעמים זו סיבה חיצונית ולפעמים סיבה פנימית אבל תמיד יש משהו שמדליק את תחילת הדרך.

כאשר אנשים ניגשים לדיאטנית בכדי לרדת במשקל אין ספק שיקבלו תפריט ראוי, יקבלו הדרכה חשובה, יקבלו כלים בכדי לעשות את אותה דיאטה. לעומת זאת בבואם לקבוצת תמיכה לירידה במשקל הם מקבלים בנוסף גם תמיכה של כל חברי הקבוצה. הם יקבלו גם המון טיפים לעזרה בדרך. אנחנו לא מדברים רק על איך מה צריך לעשות כדי לרדת במשקל, אלא מדברים בעיקר על איך להצליח בדרך הזו. מה יעזור לי לעבור את הדרך בהצלחה, והטיפים ניתנים מאנשים כמוני, שעוברים את הדרך הקשה כמוני. זו אמנם נחמת טיפשים, אך בכול זאת חצי נחמה והיחידה שיש לנו בנושא.

פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.