תכנית ההרזיה שלי

תכנית ההרזיה שלי בדי@כיף!

באחד העיתונים מצאתי סיפור מרגש, על בחורה, שהייתה מאד שמנה, וירדה בשקל כשישים ק"ג. מצאו חן בעיניי מספר דברים שאמרה. היא סיפרה על הסודות שלה להצלחה בתכנית ההרזיה שלה והרי זו ממש התכנית שלנו – תכנית ההרזיה אותה אני, בדי@כיף, מובילה. היא מספרת שהרכיבה לעצמה תכנית הרזיה הכוללת אכילה שפויה, המורכבת משלוש ארוחות גדולות – ארוחת בוקר, ארוחת צהרים וארוחת ערב. ובנוסף, כדי לא להגיע לרעב מוטרף, המטרף את כל החושים, "ועוזר" לנו לאבד שליטה, ובנוסף עוד שלוש ארוחות ביניים קטנות. מוכר. – לא? התפריט חייב להיות מאוזן,המספק את כול אבות המזון לגוף. תפריט המשאיר אותנו בריאים,שבעים, ללא חסרים גדולים. תפריט המאפשר לנו לבחור!

ובנוסף היא לקחה על עצמה, בהתחייבות כלפי עצמה, מספר החלטות גדולות וחשובות.
הדברים שהפכו בעיניה כ – "ייהרג ובל יעבור היו ". למרות שהיו ויהיו נקודות שבירה, שום דבר לא יגרום לה לפנות למקרר!!!.
היא החליטה שהיא צועדת ברגל לכל מקום שהוא פחות מארבע תחנות אוטובוס.

החלטה נוספת הייתה שיש לה מלתחה חדשה עם ג'ינס "אמיתי" במידה נורמאלית וחולצות בגזרות צמודות ומחמיאות, היא לא תרשה לעצמה לחזור למלתחה הקודמת. את המלתחה הקודמת, עם הגומי "והאוהלים" יש למסור. יש להעביר לנזקקים או בני משפחה שמנים. כי אנחנו לא חוזרים לשם בשום מצב!היא גם טוענת שנשים אמורות "לסבול" בשביל גברים, אבל היא הרוויחה מזה בגדול. היום היא כבר יודעת שהיא הרוויחה את החיים שלה.
והכי חשוב בעיני, רותי, זה שהיא התאהבה בעצמה! י כאשר אנו לומדים לאהוב את עצמנו אנו נעשים סלחניים כלפי עצמנו, אנו נוטים לחבק ולתמוך בעצמנו, אנו גם מבינים שמגיע לנו להיראות טוב ולהרגיש טוב. ולשם כך אנו מוכנים להשקיע !!!

זו התכנית שאני מובילה בקבוצות התמיכה שלי. אינה תכנית הרזיה מקוצרת. אין תכנית הרזיה אינסטנט. רק תכנית אשר מכילה את כול המרכיבים החשובים הכתובים כאן היא תכנית הרזיה שפויה שמובילה לאפשרות לשמור על המשקל לאורך זמן.

פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.